Про компанію

Компанія «Автосос-сервіс» займається екстреною допомогою на дорозі, евакуацією та ремонтом вантажних і легкових автомобілів.

За весь час, за який наша компанія займається професійною діяльністю, ми стали однією з найбільших організацій в цьому сегменті.

Дуже великий асортимент спецобладнання та досвідчений колектив майстрів дозволяють вирішувати будь-які проблеми швидко, якісно і надійно.

Служба евакуації «AUTOSOS-Service» пропонує повний спектр послуг екстреної допомоги, до списку яких входять:
• Евакуація автомобіля до СТО
• Технічна допомога на місці поламки
• Екстрений автосервіс

Окрім цього, однією з головних наших переваг є те, що наш диспетчерський центр працює цілодобово. Це дуже важливо для людей, у яких сталися проблеми з авто саме в нічну годину. Тепер не потрібно чекати допомоги до ранку. Екстрений ремонт автівки може бути виконаний і вночі.

Крім цього, великий парк спецтехніки дозволяю дуже гнучко підходити до розв’язання різних задач та проблем.

Весь наш персонал був спеціально підготовлений та відібраний. Адже кожному з них потрібно працювати за найважливішими для нас людьми – нашими клієнтами.

Завдяки представництвам у різних містах України компанія «Автосос-сервіс» може здійснювати екстрену допомогу по території всієї країни.

Окрім цього, завдяки багаторічному досвіду та співпраці з іноземними партнерами, мі маємо можливість здійснювати послуги екстреної допомоги не тільки на території України, а й за її кордонами. Повну карту покриття надання послуг, Ви можете знайти тут.

На даний момент ми співпрацюємо більш ніж зі 100 українськими та закордонними компаніями. Серед них не лише службі екстреної допомоги, а й великі автосалони, страхові компанії та автосервіси.


З питань укладання договорів та інших консультацій звертатись до адміністративного відділу за тел.+38 044 228-49-50 або на E-mail: info@autosos.com.ua