Евакуація автомобілів

 

Цілодобовий диспетчерський центр:   +38(044) 529-22-22

                                                                      +38(067) 209-47-42

Компанія "AUTOSOS-Service" має у своєму розпорядженні один з найбільших та найрізноманітніших  парків евакуаторів. На сьогоднішній день ми можемо запропонувати нашим клієнтам будь-який спосіб евакуації автомобіля, а саме:

У випадку, коли Ви маєте труднощі з вибором способу евакуації, Вам необхідно подзвонити до нашого цілодобового диспетчерського центру і викласти характер проблеми - Вам нададуть консультацію й підкажуть, який із способів евакуації найкраще підійде у Вашій ситуації.
Всі наші машини оснащені сучасним обладнанням та кваліфікованим персоналом, внаслідок чого немає жодного шансу для Вашого автомобіля бути втраченим або пошкодженим під час транспортування. Буде це катер, який необхідно перевезти, ексклюзивний автомобіль, що переганяється на виставку, яка-небудь спецтехніка, мотоцикл, автомобіль після ДТП, чи просто несправна машина, "AUTOSOS-Service" забезпечить швидке, чемне та професійне обслуговування, яке гарантовано позбавить Вас клопоту та зайвих хвилин хвилювання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Компанія "AUTOSOS - Service" існує для того, щоб Ви відчували себе спокійно і впевнено, незалежно від того, які відстані та дороги чекають на Вас і Ваш автомобіль попереду. Пам'ятайте: ми завжди поруч, і на перший Ваш дзвінок наші евакуатори прийдуть Вам на допомогу.
Сподіваємось, Ви залишитесь задоволені, що звернулися до нас, і зробимо усе можливе, щоб марка "AUTOSOS" асоціювалась у Вас з комфортом в дорозі.

З питань укладання договорів та інших консультацій звертатись до адміністративного відділу за тел.+38 044 228-49-50 або на E-mail: info@autosos.com.ua