Професійні послуги евакуаторної техніки необхідні:

  • Автомобіль потрапив в ДТП і отримав капітальні пошкодження;
  • Під час поїздки раптово проявилася якась технічна поломка, яка привела до знерухомлених машини;
  • Треба вивезти несправний транспорт, який застряг на підземному або наземному критому паркінгу;
  • В процесі невдалого маневрування або під час снігопаду або ожеледиці автомобіль зісковзнув в кювет;
  • Виявилася блокування коліс автотранспорту, його рульового управління, ходової частини або АКПП.

Цілодобовий і недорого автоевакуатор в Києві оперативно звільнити проїжджу частину, щоб уникнути формування пробки і транспортувати його по будь-якою адресою в столиці.

Евакуатор в Києві недорого

Дешевий евакуатор в Києві від autosos.ua надає високоякісну і швидку допомогу вантажних і легкових транспортних засобів. Залежно від обставин, спосіб евакуації несправного авто відрізняється і може здійснюватися жорстким або м'яким буксируванням і повним завантаженням на платформу автоевакуатора.

Якщо машина отримала серйозні поломки в дорожньо-транспортній пригоді або не функціонує через технічні несправності, що призвели до блокування коліс, рульового управління або трансмісії, перевезення автомобіля реалізується шляхом повного вантаження. Телескопічний маніпулятор евакуатора акуратно піднімає машину і поміщає на платформу, де вона надійно фіксується спец і кріпильними елементами для забезпечення безпеки перевезення.

Евакуатор в Києві дешево перевезе сільськогосподарську, будівельну, комунальну та іншу спецтехніку. Для цього використовуються автоевакуатори з маніпулятором великої потужності і спеціальною системою кріплення вантажу. Таким чином, габаритна і важка техніка надійно захищена від падіння під час маневрування.

Також евакуатор дозволяє відбуксирувати машину на м'якому зчепленні, і швидко доставити її на найближчу стоянку або СТО для ремонту. Буксирування жорсткої зчіпкою або часткова навантаження використовується, коли необхідно вивести машину з обмеженого простору, так як спосіб забезпечує свободу руху і маневрування. Передні або задні колеса кріпляться до платформи автоевакуатора, а решта котяться вільно по дорозі. Метод застосуємо під час несприятливих погодних обставин, як рясні опади у вигляді дощу або снігу, так само як і під час ожеледиці.

Послуги евакуатора

Автоевакуатор забезпечить безпечний підйом автомобілів, зісковзнули в кювет або опинилися одним, або декількома колесами в ямі. Також замовити евакуатор в Києві можна для постановки на колеса машини, які перекинулися внаслідок ДТП або підняти авто, яке виявилось затиснутим на стоянці і не може самостійно виїхати.

Звичайно, багато водіїв вважають за краще самостійно вирішити проблему, без залучення третіх осіб, але, коли автомобіль створює труднощі вільному пересуванню машин на конкретній ділянці дорозі, це недоречно і безвідповідально. Послуги евакуатора в Києві - швидке вирішення проблеми транспортування машини в автосервіс або на стоянку і не варто даремно заважати трафіку

Виклик евакуатора

Виклик евакуатора в Києві вимагає дотримання деяких правил. Від їх виконання залежить функціональність і потужність спецтехніки, яка буде відправлена на виклик. Оскільки для реалізації певного комплексу профільних операцій спецтехніка повинна мати певні параметри, під час оформлення заявки диспетчеру потрібно дати максимально деталізовані дані про:

  • місцезнаходження несправного автомобіля і наявність можливих перешкод на шляху;
  • Марці, вазі і габаритах автотранспортного засобу;
  • Стан машини і необхідних операціях (підйом з ями, водойми або кювету, постановка на колеса перевернутого авто, буксирування).

Згідно з отриманими даними оператор евакуаторної служби визначає маневреність і вантажопідйомність спецтехніки таким чином, щоб за найкоротший термін якісно виконати необхідні маніпуляції. Замовити евакуатор недорого в Києві можна цілодобово і в будь-який день тижня.

Евакуатор в Києві ціна

Вартість евакуатора в Києві доступна всім водіям, тому немає причин затягувати з викликом професіоналів. Тарифи не включають прихованих націнок і надбавок, так як компанія має спецтехнікою різної вантажопідйомності і технічних можливостей. Замовити послуги можна в будь-який час доби і за будь-яких погодних умов.

Узгодженість роботи чергової бригади і диспетчерської дозволяє гарантувати, що кваліфікована допомога буде надана в найкоротший термін незалежно від складності поставленого завдання. Виконання великого комплексу послуг і низька ціна за км евакуатора в Києві обумовлюється власним великим автопарком, оснащеного функціональними спец і обладнанням. Це гарантує високу якість, безпеку послуг, як в екстреному аварійному режимі, так і в плановому.