Компанія «Автосос-сервіс» займається екстреною допомогою на дорозі, евакуацією та ремонтом вантажних і легкових автомобілів. За час існування, ми стали однією з найбільших організацій в даному сегменті. Дуже широкий асортимент спецобладнання і досвідчений колектив майстрів дозволяють вирішувати будь-які проблеми швидко, якісно і надійно.

Служба евакуації «AUTOSOS.UA» пропонує повний спектр послуг екстреної допомоги, а саме:

  • Евакуація автомобіля до СТО
  • Технічна допомога на місці поломки
  • Екстрений автосервіс

Крім того, однією з головних наших переваг є те, що наш диспетчерський центр працює цілодобово. Це дуже важливо для людей, у яких трапилася неприємність з автомобілем у нічний час доби. Тепер не потрібно чекати настання ранку. Екстрений евакуатор Київ і ремонт може бути проведений і вночі. Крім того, великий парк спецтехніки дозволяє гнучко підходити до вирішення різноманітних завдань і проблем. Весь персонал був спеціально підготовлений і дуже ретельно відібраний. Адже їм доведеться працювати з найважливішими для нас людьми - нашими клієнтами.

Завдяки представництвам в різних містах України компанія «Автосос-сервіс» здатна здійснювати екстрену допомогу по території всієї країни. Крім того, за рахунок багаторічного досвіду і співробітництва з багатьма міжнародними компаніями екстреної допомоги, ми можемо здійснювати технічну допомогу не тільки на території України, а й за її межами. Повну карту покриття надання послуг, Ви можете знайти тут. На даний момент наша компанія співпрацює з більш ніж 100 українських і зарубіжних компаній. Серед них не тільки служби екстреної допомоги, а й автосалони, страхові компанії, автосервіси.