Для надання послуг вантажного евакуатора потрібно більш потужна техніка, ніж для легкової евакуації. Це пов'язано з тим, що вантажні авто набагато важче та габаритні. Максимально відповідну техніку зможе підібрати оператор при оформленні замовлення на вантажний евакуатор у Києві. Для невеликих вантажівок може підійти звичайний евакуатор з великою платформою, а для більш масивною техніки, наприклад, тягач з фурою, буде потрібен спеціалізований евакуатор вантажних автомобілів.

Вартість евакуатора для вантажівок

Ціна на дану послугу починається від 800 гривень. У вартість вантажного евакуатора входять такі критерії:

  • вид евакуйованої техніки;
  • місце розташування;
  • блокування коліс;
  • складність завантаження.

Можливо для евакуації вантажного авто буде потрібна допомога крана-маніпулятора. При блокуванні коліс та неможливості загрузити вантажівку на платформу евакуатора, його буде буксирувати спеціальний тягач, що теж може вплинути на ціну вантажного евакуатора.

Евакуатор вантажних автомобілів від "AUTOSOS"

У нашій компанії працюють тільки професіонали своєї справи! Оператор колл-центру, який максимально швидко підбере і направить необхідний вантажний евакуатор. Водій, акуратно та швидко заватажить ваше авто на платформу та довезе до пункту призначення. Ми надаємо послуги вантажного евакуатора по Києву і області, працюємо цілодобово і без вихідних.