У нашій компанії більшу частину автопарку займають евакуатори для легкових автомобілів. Це вантажівка з рухомої платформою та лебідкою, а також на всіх машинах передбачені підкати під колеса.

Легковий евакуатор з підкатами під колеса використовується в разі блокування одного або декількох коліс автомобіля, для завантаження легкового авто на платформу.

Вартість евакуатора для легкових авто

Ціна на послуги легкового евакуатора залежить від чинників:

  • місце розташування автомобіля;
  • можливість кріплення лебідки (наявність буксирувального гака);
  • можливість під'їзду до евакуйованих автомобілю;
  • прокрутка коліс або використання підкатів.

Мінімальна вартість легкового евакуатора у Києві від 500 гривень, в разі більш складного способу завантаження може знадобитися кран-маніпулятор.

Зв'яжіться з нашим колл-центром для уточнення деталей завантаження / розвантаження авто з евакуатора. Оператор підбере оптимальний евакуатор для легкового автомобіля та оголосить точну вартість замовлення.

Евакуація легкових авто від "AUTOSOS.UA"

Наші легкові евакуатори розташовані у всіх районах Києва, подача авто до 30 хвилин, але в разі тяжкої обстановки на дорогах Києва можливі затримки. Після прийняття замовлення оператор оголосить точний час подачі евакуатора та точну вартість, яка не змінюється під час виконання замовлення!

Для замовлення перевезення легкового авто на евакуаторі звертайтеся в нашу компанію і ви не пошкодуєте! Ми маємо більше 10 років досвіду в автомобільних перевезеннях, надаємо будь-який вид звітності по роботі.Надаємо послуги легкового евакуатора недорого, цілодобово, без вихідних.