Двері вашого авто не відкриваються? Ви не можете потрапити до власного автомобіля? Компанія "AUTOSOS" пропонує послугу: "аварійне відкриття замків авто", яка проводиться без найменших ушкоджень!

У разі блокування дверей не варто намагатися відкрити ваш автомобіль самостійно, ви можете пошкодити механізм замка або лакофарбове покриття автомобіля, відновлення якого значно дорожче ніж наша послуга відкриття дверей авто. Так як автомобільні замки це досить складний механізм, в якому розібратися без підготовки вийде не у кожного! Наші фахівці мають величезний досвід і необхідний інструмент для аварійного відкриття автомобільних замків без пошкоджень.

Відкриття замків авто у Києві

Для замовлення даної послуги зверніться в наш колл-центр, оператор уточнить деталі замовлення і направить найближчого майстра для відкриття дверей авто без ключа.

Вартість послуги починається від 500 гривень, і залежить від таких факторів:

  • марка і модель авто;
  • рік випуску машини;
  • рівень захисту запірного механізму;
  • вид поломки замка;
  • місце розташування автомобіля.

Служба аварійного відкриття дверей автомобіля

Ми є сертифікованою службою аварійної техдопомоги на дорозі. Всі наші майстри мають колосальний досвід у відкриті автомобільних та дверних замків. На всі роботи надається гарантія і будь-який вид звітності. Працюємо по готівковому та безготівковому розрахунку, цілодобово і без вихідних.