Послуги технічної допомоги на дорогах Києва можуть знадобиться екстрено і практично будь-якому автовласнику. У разі несподіваної поломки автомобіля у дорозі може не виявитися потрібного інструменту для ремонту або водій може не розбиратися у технічній частині свого транспорту. У такій ситуації варто викликати службу техдопомоги на дорозі "AUTOSOS", ми надаємо повний спектр послуг технічної допомоги на дорозі:

  • Діагностика поломки;
  • Дрібний ремонт авто;
  • Розблокування замка запалювання;
  • Аварійне відкриття авто;
  • Доставка палива;
  • Заміна коліс на автомобілі;
  • Евакуація авто на СТО.

Зверніться в наш колл-центр та оператор підбере для вас оптимальний варіант техдопомоги. Вартість даної послуги залежить від складності поломки, мінімальна вартість 350 гривень. Час приїзду майстра 30 хвилин в залежності від дорожньої обстановки.

Швидка доставка палива до машини

Дуже часто буває така ситуація, що у автомобіля закінчується паливо і він глохне посеред дороги, якщо водій вчасно не заправився або потрапив в Київську пробку і йому не вистачило палива доїхати до АЗС.

Ми надаємо послугу: "підвіз палива в Києві". Всі наші автомобілі технічної допомоги та евакуації можуть доставити бензин до вашої машини.

Заміна колеса на дорозі

Установка запаски на авто може стати в нагоді в разі проколу шини вашого автомобіля. Чи не кожен водій здатний самостійно встановити запаску на своє авто, це може бути пов'язано з тим, що немає ключа для зняття колеса. Або запаска встановлена ​​під заднім бампером і її важко дістати не забруднивши свій одяг. Водій може бути дівчиною, для якої заміна колеса на дорозі може бути вкрай складним завданням.

Наша служба техдопомоги на дорогах Києва завжди напоготові виїхати на допомогу до автомобілістів. Звертайтеся, ми працюємо цілодобово і без вихідних.