З вашим автомобілем сталась неприємність та вам знадобився евакуатор у Києві для перевезення авто? Наша компанія «AUTOSOS.UA» надає повний спектр послуг евакуації у Києві та області.

Викликати евакуатор недорого

Вартість послуг евакуатора починається від 500 гривень, але в залежності від складності завантаження ціна може змінитися. Для завантаження авто на евакуатор можуть знадобитися підкати для коліс, якщо вони заблоковані і не можуть самостійно прокручуватись, що теж впливає на ціну евакуатора. Точну ціну вам оголосить наш оператор кол-центру після уточнення всіх деталей замовлення. Для зв'язку зателефонуйте за вказаними номерами або скористайтеся формою зворотнього дзвінка.

Служба евакуації AUTOSOS

Наша компанія працює у сфері евакуації з початку 2000 років, та за 19 років ми напрацювали колосальний досвід. Ми пропонуємо найкраще співвідношення ціни та якості послуг евакуації у Києві:

  • Легковий евакуатор - авто з платформою для перевезення легкової машини. Завантаження за допомогою лебідки і підкатів під колеса;
  • Вантажний евакуатор - масивний тягач, який здатний витягнути і транспортувати практично будь-яку вантажівку;
  • Мото евакуатор - авто для перевезення легкових авто зі спеціальними кріпленнями для мотоциклів. На платформу поміщається 2 одиниці;
  • Кран-маніпулятор - платформа для перевезення техніки і кран для навантаження.

Замовити евакуатор у Києві можуть як приватні особи, так і компанії або державні служби. Ми надаємо всі необхідні документи для звітності.

Кому може знадобитися евакуатор

Дешевий евакуатор у Києві може знадобитися практично будь-якому автомобілісту. Якщо ви потрапили в ДТП або перевозите машину на станцію технічного обслуговування, то вам однозначно потрібен евакуатор у Києві. Так само, послугами нашої компанії часто користуються будівельні компанії для перевезення різної техніки по Києву.

Як ми працюємо:
  1. Зв'язуємося з замовником і обговорюємо деталі замовлення;
  2. Підбираємо оптимальний тип евакуатора;
  3. Розраховуємо точну вартість перевезення (після оголошення вартості, ціна не змінюється!);
  4. Передаємо координати водію і виконуємо замовлення;
  5. Після виконання замовлення, проводиться розрахунок з водієм;
  6. Задоволений клієнт пише для нас відгук на google maps, ми радіємо чергового успішного замовлення і надаємо знижку в 5% на наступне замовлення.

Наші евакуатори розосереджені по всіх районах Києва, ми намагаємося максимально швидко подати техніку до замовника, але Київські пробки нещадні. Орієнтовно, час подачі евакуатора в Києві 30 хвилин, точний час оголосить наш оператор.

Зверніть увагу, що у замовника повинні бути присутніми документи на права власності перевезеного авто або довіреність. Без підтвердження власника ми не зможемо подати евакуатор в Києві.